Üsküdar İlaçlama Servisi

Anadolu Yakası : 0 216 343 9010
         7/24 GSM : 0 535 343 9010

Üsküdar İlaçlama Servisi

En Modern Tekniklerle Böcek Probleminizi Çözüyoruz

Üsküdar İlaçlama Servisi, yıllardan beri tüm Üsküdar sakinlerine sunmakta olduğumuz bir hizmettir. Sağlık Bakanlığı'ndan yetkili olarak sunduğumuz bu böcek ilaçlama hizmeti, sadece Üsküdar'da değil ihtiyacı olan tüm İstanbul ilçelerinde de bilfiil sunulmaktadır.

Üsküdar İlaçlama Servisi, içerisinde yer alan hizmetler nelerdir?

-Bakanlık güvencesi sağlanır.

Sağlık Bakanlığı'ndan yetkili olduğumuz için, bizden aldığınız tüm hizmetlerde bakanlık güvencesini hissedersiniz. Tüm işlemlerimiz, kullandığımız ilaçlar ve bünyemizdeki çalışanların eğitim ve yetkinlik durumları kayıt altındadır. Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmemiş bir firmadan hizmet aldığınızda, böcek sorununuz tam olarak çözülmez. Üstelik, yapılan yanlış ve aşırı ilaç uygulamaları sonucunda haşereler direnç kazanarak daha da kuvvetli üreyebilir hale gelmektedir.

-Durum tespit hizmeti verilir.

Firma irtibat numaramızı arayarak müşteri temsilcimize bağlandığınız ilk anda, sorunu çözme yönünde ilk adımı atmış oluruz. Bulunduğunuz lokasyon, probleminizin tanımı gibi bilgileri edinir ve uygun, kampanyalı fiyatlarımız ve ödeme koşullarımızı size aktarırız.

-İlaç uygulama hizmeti verilir.

Müşteri temsilcimize sağladığınız bilgilerle birlikte uzman ekibimiz belirttiğiniz lokasyona intikal eder. Sizden telefonda alınan bilgiler bir kez daha sahadaki ekibimiz tarafından teyit edilir. Modern tespit ve görüntüleme cihazlarıyla birlikte böceklerin ve haşerelerin biriktiği yerler, yuvalar tespit edilir. İlaçlama yapılacak mekanın ev, iş yeri veya fabrika oluşuna göre uygun ilaçlama metodu kararlaştırılır. Haşere probleminize uygun olarak seçilen kaliteli, ithal ilaçlar önceden belirlenmiş uygulama noktalarına tatbik edilir. Eğer jel ilaç uygulaması yapılırsa, ilaçlama anında mekanı terketmenize gerek yoktur. Uygulama esnasında hiçbir insan veya evcil hayvan zarar görmez, kokusuz bir uygulama yapıldığından ortam havalandırma ihtiyacı oluşmaz. Ancak diğer tür ilaç uygulamaları söz konusuyla, uzman ekibimizin de yönlendirmesiyle birlikte o ortama belirli bir süre girmemeniz gerekebilir. Bu aşamada, ekibimizin talimatlarına uymanız gerekmektedir.

-Danışmanlık hizmeti sağlanır.

Uygulama hizmeti almayı düşünüyorsanız ancak henüz karar veremediyseniz veya uzun dönemli koruyucu aksiyonlar konusunda bilgi almak istiyorsanız, sektörün en uzman ekibine sahip olan firmamız size yardımcı olacaktır. İlaçlama metotları, ihtiyacınıza yönelik kullanabileceğiniz ilaç formları (kapsül, jel, sprey gibi) ve daha birçok konuda yardımcı bilgi edinebilirsiniz. Arayın, size anlatalım.

Üsküdar İlaçlama Servisi, sayesinde, ilaçlama sektöründeki en yeni metotlar evinize gelecek ve sorunlarınız sihirli değnek kullanılmışcasına ortadan kalkacak. Böceksiz, haşeresiz, son derece hijyenik bir hayata kavuşacaksınız. Hizmetlerimizden memnun müşteri kitlemize siz de adınızı yazdırın, pişman olmayacaksınız.